Lakossági, kerti kutakkal kapcsolatos tájékoztató

Vegyen részt nyereményjátékunkban!

Elindult Kecskemét és térsége turisztikai applikáció

Nemzeti Együttm?ködési Alap

Kerekegyházi T?zoltó Köztestület

Kerekerd? Kalandpark

Rendezvénynaptár

Sportoló lánglovagok

news: sport_lang.jpgAz utóbbi napokban az országban több olyan sportrendezvény történt, ahol a kerekegyházi t?zoltók megmérettették magukat.

Az Országos Katasztrófavédelmi Triatlon Bajnokságot augusztus 29-én tartották Balatonföldváron a VII. Földvár Triatlon keretén belül, amit a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, Baltonföldvár Város Önkormányzata, MA-VIK TC, az Országos Katasztrófavédelmi Sportegyesület közösen szervezett.  A résztvev?knek a versenyen 750 m úszást, 20 km kerékpározást és 5 km futást kellett teljesíteniük. Az úszás barátságosnak cseppet sem mondható szeles id?ben indult a Balatonban, ami melegnek t?nt a kinti id?járáshoz képest. A versenyz?k rövid öltözködés után kerékpárra pattantak, hogy 5 kört tekerjenek a

7. számú f?úton. A biciklizés befejezése után a Balaton parti sétányon futottak még 2 kört.

A Kerekegyháza T?zoltó Köztestület 4 f?vel er?sítette az összetettben els? helyezést elért Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság csapatát (Országhné Faragó Éva; Sándorné Faragó Anikó; Országh Ferenc; Sánta Tibor). Lányaink megszerezték a n?i kategória els? és második helyezését, csapatban az els? helyezést. A fiúk mez?nye nagyon er?snek bizonyult így, de a csapat els? helyezését nagyban segítették  jó eredményeikkel.

Images: sport1.jpg

Images: sport2.jpg

T?ZOLTÓ EMLÉKFUTÁS

Kiskunfélegyháza Város T?zoltósága és a Bács-Kiskun megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a 2001. szeptember 11-i New York-i t?zoltó áldozatok emléke el?tt tisztelegve, ebben az évben is megrendezte a "T?ZOLTÓ EMLÉKFUTÁST".

A mez?ny tervezett sebessége10 km/óra, az emlékfutás váltó jelleg?, a mez?ny elején a váltóbotként használt t?zoltó díszbaltát a résztvev?k egymásnak adják át.

Ez a nyolcadik alkalom, amikor a megyei t?zoltók futással emlékeznek a New York-i terrortámadás áldozataira. Az esemény az elmúlt évek alatt annyira népszer? lett, hogy az ország különbözö városaiból, illetve külföldr?l is érkeznek tüzoltók, hogy részt vegyenek az emlékfutáson.

Az EMLÉKFUTÁS távja: 43 km, melyb?l a résztvev?k tetszés szerinti távot, tetszés szerinti részletekben teljesíthetnek. Az emlékfutás nem verseny, helyezések kihirdetése, díjazás nincs.

A futást a kellemes id?járás is segítette a szervez?k mellett, akik mindent megtettek annak érdekében, hogy a fáradt futókat frissít?vel, gyümölccsel, csokoládéval ellássák. Kerekegyházi T?zoltók a több szász résztvev? között három f?vel képviseltették magukat. Mindhárman több mint húsz kilométer futással adóztak a New York-i áldozatok emlékére.

Images: sport4.jpg

STREETBALL FESZTIVÁL

2009. 09.12-én rendezték meg immáron második alkalommal Kerekegyházán az iskola udvarában kialakított ”ketrecben” a  streetball fesztivált. T?zoltóink a GÓLIÁT t?zoltó csapatnévvel neveztek és vettek részt a fesztiválon. A színvonalas versenyt a rendez?k mellett az id?járás is nagyban támogatta. Csapatunk a 18 év feletti kategóriában neveztek és az oda-vissza játékban az el?kel? harmadik helyen végeztek.

A RÉSZTVEV?KNEK ÉS AVERSENYZ?KNEK EZÚTON IS GRATULÁLUNK!!!

Római Katolikus Plébánia Templom

Szerz?dött Információbiztonsági Szolgáltató

Pályázat - TOP-1.4.1-19-BK1-2019-00022

Kerekegyerdő bölcsőde bővítése

Kerekegyerd? bölcs?de fejlesztése

A helyi identitás és kohézió er?sítése

„Az els? világháború történelmi emlékét ?rz? emlékm?vek rendbetétele, renoválása, helyreállítása, új emlékm? állítása”

A programot az Els? Világháborús Centenáriumi Emlékbizottság támogatja: KKETTKK-CP-02 számú pályázat keretében az „I. világháborús emlékm?” felújítása

Testvér-települési programok és együttm?ködések pályázat

Új óvoda építése az Erd? utca és Park utca sarkán

Közrem?köd? szervezet: MAG Zrt.

Új óvoda átadása az Erd? utca és Park utca sarkán

Közrem?köd? szervezet: MAG Zrt.

Kerekegyerd? Bölcs?de projekt

Közrem?köd? szervezet: VATI

Bejelentkezs
Felhasznlnv

Jelsz

Emlkezzen rm

Mg nem vagy tag? Kattints ide a regisztrcihoz!

ELBIR B?nmegel?zési osztály

Rend?rség elérhet?sége!